محصولات جدید شرکتهای لوازم خانگی در آینده

اخبار جهان افروز

با اتمام سال ۱۳۸۹ ، نگاه به محصولات جدید احتمالا خالی از لطف نیست.
با سوال و بررسی از شرکتهای تولید کننده و یا وارد کننده لوازم خانگی بعضی از این کالاها مشخص و در این بخش معرفی می شود. توجه کنید کالاهای فوق تا زمان درج خبر امکان خرید و یا سفارش ندارد و پس از عرضه از طرف تولید کننده و پس از بررسی فنی جهت فروش در سایت تهران کالا قرار خواهد گرفت.
از شرکت انرژی کشور ساخت ایران ، تولید کننده کولر های آبی و بخاری محصولات جدید سال ۱۳۹۰ شامل کولر ۳۵۰۰ سلولزی و دومدل ۵۵۰۰ و ۷۰۰۰ با امکانات جدید شامل شیر تخلیه و شیر برقی به جای شناور
از شرکت مجیک کره تولید کننده ، جاروشارژی ، ظرفشویی و … یک مدل جاروبرقی با مکش قوی و امکانات میکروب کشی توسط سیستم UV و همچنین ظرفشویی های ۸ نفره و ۱۲ نفره با طرح گل جدید روی بدنه
از شرکت بلومبرگ : سری جدید یخچال و فریزر و همچنین دستگاه یخچال کوچک ۵٫۵ فوت با امکان تبدیل به فریزر ( از دستگاه در هر زمان فقط می توان به عنوان یخچال و یا فریزر استفاده شود این کار با قابلیت تغییر عملکرد صورت میگیرد) .
بلک اند دکر ، دو مدل دستگاه هواپز و چندین مدل سشوار ، پلوپز وبخارپز
سری جدید لباسشویی های بوش از جمله WAS32893
چفل ، اولین سازنده تابع دوطرفه در دنیا و مبتکر این نوع تابه ها محصولات جدید این برند شامل دیگ سنگی ۳ لیتری ، پلوپز برقی و چندین محصول دیگر خواهد بود.
مادیران تولید کننده ال سی دی و گیرنده دیجیتال ، آخرین مدل گیرنده دیجیتالی با کد ۳۳۳ ارایه شده و برای سال آینده مدل جدید از ال سی دی را اعلام نکرده اند.
محصولات جدید فلر و دلونگی از جمله بخارشوی ۵۰۰۰ دلونگی ، و همچنین چندین مدل آبمیوه گیری ، چایساز ، اتو پرسی فلر
پاکشوما ، تولید کننده لوازم خانگی در ایران : منتظر اعلام شرکت هستیم.
رز گاز تولید کننده اجاق گازهای فردار و طرح فر ، حداقل یک مدل جدید در سال آینده به تولید شرکت اضافه خواهد شد اماهنوز جزعیات مدل ذکر شده به اطلاع ما نرسیده است.